Laboratorium/Certyfikaty

O naszym laboratoriumMeditest jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej prowadzącym działalność usługową w zakresie diagnostyki medycznej. Firma specjalizuje się w szczególności w badaniach:

  • molekularno-genetycznych
  • histopatologicznych
  • cytologicznych

Meditest jest nowocześnie wyposażoną placówką zajmującą blisko 300m kw. powierzchni laboratoriów i pracowni, zlokalizowanych w dwóch jednostkach organizacyjnych w Szczecinie:


ZAKŁAD DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ

ZAKŁAD PATOMORFOLOGII


Meditest posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczno-laboratoryjną, która od wielu lat zajmuje się wdrażaniem nowych technologii molekularno-genetycznych do diagnostyki medycznej i procedur sądowo-lekarskich. Nasz obecny personel jako pierwszy w północno-zachodniej Polsce zorganizował już w 1992 roku pracownię molekularno-genetycznych analiz ojcostwa przy Zakładzie Medycyny Sądowej i Zakładzie Genetyki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Wykonaliśmy setki genetycznych testów na ojcostwo dla potrzeb sądów.


Meditest jest wpisany przez Wojewodę Zachodniopomorskiego w rejestrze podmiotów leczniczych pod numerem księgi 3200794. Jako zakład opieki zdrowotnej spełniamy rygorystyczne kryteria sanitarno-epidemiologiczne i podlegamy ścisłemu nadzorowi ze strony organów administracji państwowej.


Nasze laboratorium jest wpisane również do ewidencji laboratoriów diagnostycznych prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych pod numerem: 3044.


O bardzo wysokiej jakości analiz molekularno-genetycznych przeprowadzanych w naszym laboratorium świadczą przyznane nam certyfikaty niezależnych zagranicznych ośrodków takich jak: Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD) oraz German DNA Profiling Group.


Certyfikaty:

Galeria zdjęć laboratorium MeditestTwój koszyk    

Produkty: 0

Wartość: 0.00 PLN